paul1

Měli jste nějakou přezdívku? Jakou?

Já jsem měl v mládí přezývku Budha a v dospělosti Švéd. Jak mi přischly, to už ani nevím

Nejlepší odpověď
Kepler

Na gymplu jsem byl Pecos.

Další odpovědi
Drap

Ano, měl jsem dokonce během života několik přezdívek, v různých komunitách lidí. Je tedy několik jmen na které slyším stále.

jirka F

Ano,nejpopulárnější byla přezdívka kterou mně vymyslela kamarádka fíďa.

quentos

Kamarádi z VŠ mi říkali Quenťoš (odtud můj nick), vzniklo to (jako obvykle) v hospodě, a sice coby česká zkomolenina jména Quentin, což má upomínat na onoho režiséra Tarantina, ale když jsem se ptal proč, odvětili jen „prostě se to na tebe hodí“. Mamka to pak zajímavě interpretovala (a asi uhodila i hřebík na hlavičku), že mívám podobně praštěné (ale zajímavé a osobité) nápady jako onen režisér.
Na gymplu mi občas říkali Roger (pro změnu zkomolenina mého příjmení).

da ny

Je to už dávno ;)
Jako světlušky jsme hráli divadlo. Ty, které dosud neměly přezdívku ji stejně jako já (Čiperka) na nějaký čas získaly.
„Včas“ nás skautští vedoucí „přešátkovali“ ze žlutých na červené (aby nás a sebe uchránili od případných problémů). Tím přezdívka zanikla.
Náplň činnosti během ZŠ byla v obou organizacích shodná. Politikou nás dospěláci nezatěžovali. 🙂

Rokio

Na OA, nikoliv. Na ZŠ 2. stupni také ne. Na 1. stupni základní školy mistr světa amuleta.

Funna

neměli…mám ji stále…nevím, proč by se přezdívka měla s dalšími roky vytratit, když mám dlouhodobé prátele…

orwell

Asi jsem výjimka, ale neměl. Bylo sice učiněno pár pokusů, ale po krátké době to nějak vyšumělo. Nikdy jsem o tom (až do teď) nepřemýšlel proč. Patrně jsem tak nevýrazná a nezajímavá osobnost, že jsem si prostě žádnou nezasloužil. Ale netrápí mě to 🙂

Malvína

Jo, Koki. Když jsme s partnerem začínali, nosili jsme si navzájem laskominu Koko. Původně jsem byla Kokoska, ale bylo to moc dlouhé. Zkráceně tedy Koki. Mám ji doteď.

Kelt

Ve Skautu mi říkali Sam.