zjentek

Měl bych obdržet nějakou prémii/ocenění?

Myslím tady, na Odpovědích.

Nejlepší odpověď
Rokio

Podle mě ano. Jsi dobrý uživatel.

Ode mě máš pochvalu.

Další odpovědi
Dochy

Zlatý don Juan se zde myslím neuděluje…

elkon

Za hovadiny se nechválí nikde, To už ti opravdu dost hrabe.

Emefej

Zeptej se kytek a kamenů.

quentos

Ne, proč? Když ji neobdrželi jiní, užitečnější… máš zlatou medaili, co chceš víc?

aliendrone

COŽE?! Jediný zjentek zde nedostává ani těch pár prašivých stováků € měsíčně za aktivitu?!? 😮

Vidíš bejku, já to říkal! S cizími manželkami musíš vofafrně, zvláště pokud dotyčná je ve svazku s adminem! 😉 🙂

NEBO

Jsi se moc nevycajchnoval (HORŠÍ, ale s přihlédnutím k věku pochopitelná možnost), muehehehe… 😉 😁 😁 😁 🙂

zjentek

Elkone, podle tebe mi hrabe furt. Jenže co když mám i světlé chvilky… Není to spravedlivé 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️