Butters_xD

ano

Dost lidí by jí vytklo její migrační politiku, ale jinak jí vnímám relativně pozitivně.

Další odpovědi
Kepler

spíše ne

Nestačím se divit, jak je naivní, vzhledem ke svému věku, zvláště v otázkách imigrace. Ale podle reakcí starších občanů Německa, kde jsem nějaký ten čas nedávno strávil, mi připadalo, že ji mají docela v oblibě. Prý taková hodná mutti. Je to ale jen subjektivní dojem.

JežíšKristus

ano

Již dnes je z ní legendární evropský politik. Nejvýraznější postava Evropy za posledních 30 let. Zvládla x krizí, a to způsobem, o kterém si mohou čeští politici nechat zdát. Pro Čechy byla také výhrou, vzhledem k jejímu vztahu k ČR a odvěkým návštěvám Prahy, ještě za socíku..

Pepa25

ano

Ani ne tak rád, jako spíše obdivuji, co dokázala (objektivně)

Outsider

ano

GM

spíše ne

Kvůli migrační politice.

Arne1

ne

Mc Merkurion

ano

… asi tak jako osinu v zádeli … je protivná jak noc a vlezlá jak mráz, chytrá jak rádio a panovačná >>> no prostě němka !!!!

Ametyst

ne

Opravdu není důvod.

elkon

ne

Nezajímá mě.

anonym

ne

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.