zvonisek

Máte strach, že bude následovat katastrofa po zatmění Měsíce?

Podle pověry. Věřite na pověry?

Nejlepší odpověď
orwell

Dost možná, že nějaká katastrofa přijde, ale pochybuji, že na vině bude zatmění Měsíce. Spíš zatmění rozumu, řekl bych. Na pověry nevěřím.

Další odpovědi
Kepler

Strach nemám a na pověry nevěřím. Jinak ke katastrofám ve světě dochází častěji, než ta průměně dvě zatmění Měsíce ročně. A na té fatální a globálni lidstvo už pilně pracuje…

hapiky

Stach nemám, ale katastrofy přijdou tak či tak. Jak psáno jest: Neštěstí bude stíhat neštěstí…Jen je škoda, že budou trpět všichni!

led

Tá katastrofa po zatmení mesiaca nastala. Nevšimli ste si. Asi 3 minuty sa na celom svete preberal len Mesiac a jeho zatmenie a na 3 minúty zavládol celosvetový mier. A nič sa nestalo. Prirodzene, ako to už býva, výnimka potvrdzuje pravidlo, pár nespratníkov na pokoj nebralo ohľad. No nie je to katastrofa? Veď by sme bez vojen, bez rečí o inostranosti, bez hnevu a podvodu, mohli aj naozaj prežiť rok 2318!

Roman71

Na pověry nevěřím a co se týká katastrof, tak tou největší je lidská touha po nezávislosti, okořeněná touhou vše ovládat a měnit. Biblická znamení posledních dnů se nám tak plní přímo před očima a většina lidí, zdá se, je stále nepoučitelná.

Chrochta

Určité se nic takového nestane.Zatmění slunce je přírodní jev ale ne ohrožující na zivotech.A co kdyby se náhodou něco takového tak není žádná šance přežít.Mimochodem velmi velkou katastrofickou událost bych spíše dala na první místo jsou záplavy a silně extrémní horka.Dohromady sečteno a potbrzeno.Obavam se že pokavad opravdu něco přijde jako katastrofa. Zemřeme tady hlady bude málo vody a vysoké teploty. (TOHO BYCHOM SE MNELI OBAVAT ŽE TO PROSTĚ JEDNOU MUSÍ PŘIJÍT.)