jsemjá

Máte nejradši pivo, víno, nebo vodu?

Po dlouhé době tady máme anketu. Tentokrát se jedná o pitný režim. Jak to máte vy? PS: Otázka má pobavit, ne doporučovat alkohol.

Nejlepší odpověď
dust8

Pivo

Další odpovědi
pan Straka

Pivo

Zvidatel

Voda

Pak víno, pak čaje a kávu. Limonády už nepiju.
Mléko si zapomněl. To piju často. A takové kakao <3 nebo melta :'D

Nela56

Voda

Kepler

Voda

Voda, jako příměs v jakémkoliv nápoji včetně lihovin, je základem lidského metabolismu. Naše tělo je ze 70% voda.

KarolOndrosa

Voda

Irenejis

Pivo

jepik

Pivo

Rokio

Ani jedno, zapomněl jsi na limonádu

Jsem abstinent a voda mi moc nechutná. Používám ji ale při dietě. Z limonád mám rád Sprite a Cofolu. Z těch obyčejných pak malinovou.

Petr Kaňa

Ani jedno, zapomněl jsi na limonádu

quentos

Pivo

Srovnáváme-li tři a více věcí, „radši“ nedává smysl.

Arne1

Ani jedno, zapomněl jsi na limonádu

Kofolu. V zahraničí Kvas nebo alespoň Cocktu.

marci1

Pivo

Pivo, protože se vaří z nejlepší vody a taky proto, že je to nejzdravější iontový nápoj. Doporučuje 5 lékařů a 5 lékařek z celkového počtu 10 lékařů obou pohlaví. 🙂

jsemjá

Pivo