Super guy

Máte radši americkou armádu, nebo ruskou armádu?

Nejlepší odpověď
Edison

Já americkou. V případě průšvihu budu raději bojovat na straně Rusů, protože raději budu v zajetí na Floridě, než na Sibiři.

Je to nesmysl. Chápu nutnost armád. Ale že bych armády miloval… se teda fak říct nedá. Jinak je mi v zásadě fuk, kdo mi pomůže proti nepříteli. Zásadní je přežít. Lpět na majetku, nebo hodnotách je nesmysl, pokud by měl jejich nositel být MRTEV.

Další odpovědi
Kelt

Kdysi jsme museli oslavovat ruskou armádu jako osvoboditele. A to mám teď oslavovat americkou armádu? Když se dívám na americký nebo ruský válečný film, vždy je tam jejich armáda nepřekonatelná. Ale to je propaganda. Armáda má své místo v zemi, vojáci mají určitý výcvik a jsou připraveni na boj. Kdyby mne někdo zachránil v případě ohrožení, tak mu budu vděčný a je mi jedno, zda to budou Američané nebo Rusové.