Marty Koller

Máte raději pizzu, nebo kebab?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Pizzu

Kdy už se naučíš vylučovací poměr? Ale vzhledem k tomu, že ani nepoznáš, kde končí jedna věta a začíná další, to bude nad tvoje síly.

Další odpovědi
ivo xxx

Kebab

kebab je dobrý ale v Turecku a pizza v Česku…

Schluker

Pizzu

Lgee

Pizzu

jirka F

Pizzu

Kebab jsem měl a je takový sytější než pizza.

seraphico

Pizzu

michala432

Kebab

paul1

Pizzu

Kebab jsem ani neochutnal, nějak nevěřím tomu syrovému ohřívanému masu.

Rys95

Pizzu

Rokio

Pizzu

GM

Pizzu

novvem

Pizzu

MonkeyKing

Pizzu

JežíšKristus

Pizzu

Mám rád obojí. Problém je, že je obtížné najít podnik, který by prodával kvalitní kebab. V mém okolí je řekněme 10 podniků s kebabem a pouze 2 podniky jej umějí udělat dobře. Aby bylo dobré maso, čerstvá zelenina, správně křupavá placka. Bavím se teda o durumu, ale o tom je nejspíš diskuze.
Pizza je v ČR zavedená, s tuňákem a česnekem jí dám přednost před kebabem.