hapiky

Máte pochybnosti o zdejším „Našem výběru otázek“?

Některé mně rozum nebere

Nejlepší odpověď
Kepler

To je ryze subjektivní záležitost a co se tam objevuje, mě moc nevzrušuje. Někdy jsou tam takové, které si to zaslouží, někdy takové, které si to zaslouží méně. Hlavně že tam nejsou kraviny, kterých je tady jinak požehnaně.

Další odpovědi
Drap

Pochybnosti o výběru nemám, spíše mám pochybnosti o duševním zdraví některých jedinců, kteří dávají otázky jen proto aby je dali. Takové otázky nejsou k ničemu dobré, nemají žádnou vypovídající hodnotu a jsou hodna snad dětí v MŠ.
Třeba zde:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-naposledy-jste-meli-uchvatny-den
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/citite-se-skvele-ve-svem-tele
Byť by byly odpovědi sebelepší, sebepodrobnější, tak využití takových informací je k ničemu.

autacek

Já pochybnosti mám. Třeba ten dotaz s fotkou, ještě onehdá se tu za cizí fotky mazalo. A teď to dokonce admin vyhodnotí jako výběrový dotaz?!?!

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevite-ze-ktereho-hudebniho-poradu-je-tahle-fotografie

Mc Merkurion

… proč ??? je to „Náš výběr otázek“, až bude můj, budu mít námitky …

aliendrone

Myslím, že se o to stará nějaký script (otázky jsou vybírány náhodně). Další možnost je, že admin bleskově „na něco klikne“, hlavně aby „měl odfajfkováno“. To máš stejné, jako s „Dotazy +“, také výběr jak stehno. :D

Arne1

nerozumím

Kryšpín

Jak pro koho jinak to chápe kapitalista, socialista, komunista a.t.d.

quentos

Proč bych měl o něm mít „pochybnosti“?
Spíš mám pochybnosti o tvých znalostech češtiny. Otázka nedává smysl a ani skloňovat ses ještě nenaučil…

ivzez

Ne, nemám pochybnosti.

Skutečnost, že já považuji za zajímavé jiné otázky, mne
neopravňuje ke zpochybňování výběru někoho jiného.

@Auťáček:
Na mne ta fotka působí amatérsky na rozdíl od fotek jiného uživatele, které působí jako ukradené a jen nepatrně upravené, aby se krádež nedala stoprocentně prokázat…

autacek

@ivzez jak myslíte působí amatérsky? Vyfotím-li (jako trotl) dílo jiného, třeba obrázek v časopise, nebo v tv a lupnu ho sem, tak je dle vás vše v pořádku?

hapiky

Drap: Když máš takové pochyby o duševním zdraví tázajícího, tak proč na ty otázky odpovídáš?
A ty tvoje odpovědi zase vždy až tak kvalitní nebývají. Ano souhlasím, je to tak, jak kdy apod.

hapiky

autacek: Zrovna kvůli tomu jsem dnes tu otázku položil.

smart aleck

ad quentos: Zde je povinnost ovládat jazyk český jak když bičem mrská?

hapiky

smart aleck: quentos hraje stále uraženého. Když jsem si asi před rokem dovolil nesouhlasit s jeho názorem, tak teď využívá každou možnost mě prudit. Asi neví, že ho mám na háku.

elkon

Ano, některé otázky jsou jako z Bohnic. Svědčí to o úrovni tazatele.