Complex

Máte někdo pozitivní či jiné zkušenosti s lapači snů?

Nejlepší odpověď
EKSOT123

Kde je to k sehnání? Já jednak moc nesním a jednak,pokud se přitom neprobudím,tak si to pamatuju jen velmi mlhavě. Moje žena sní často a vše si pamatuje,co má za lapač nechce říct.

Další odpovědi
Drap

Kdo si ho sám vyrobí a tak jak se má a věří, tak má jen pozitivní zkušenosti. V jiných případech uď má zkušenosti mizerné, nebo ještě častěji vůbec žádné.

zjentek

Jen ty pozitivní! Již léta mám zavěšen tento lapač prachu na vhodném místě a prakticky se dá říci, že si v životě nevzpomínám na ŽÁDNÝ negativní sen!

quentos

„lapačy“? To jako fakt?

led

To sú tie prútené kruhy s vtáčim pierkom (indiánska medicína) v suvenýroch.
Ja by som strašne lapila sen, nech „zaživa“ viem, čo sa mi sníva. ale nepodarilo sa to. Sníva sa mi vôbec? keď o tom ráno neviem? 🙂

ivzez

Myslím, že Quentos naráží na pravopis: Lapačy × lapači

nyjono

Tyto lapače lapají pouze špatné sny.
Každému se něco zdá, jen si to nepamatujeme.