Angi-Shy

Máte nějaké zajímavé zkušenosti s tabulkou Ouija? + máte nějaká doporučení?

Jsem člověk co napůl ve věci věří ale napůl je i skeptik, i proto jsem si ouiju koupila, abych sama ozkoušela, jak „mocná“ tato písmenková podložka na laptop je :D
Babička a máma v mé rodině se vydávají za velmi „vodivé“ (vhodné pro medium) i díky jejich zvláštním spirituálním zážitkům z minulosti a tak jsem i přemýšlela, že bych je zkusila do otestování ouiji zapojit a mít tak větší šanci ouiju „probudit“, pokud v tom je trocha pravdy. Společně s ouijou mi přišel i základní návod na používání, varování atd. Napadlo mě, jestli tu jsou aktuálně nějací lidé se zajímavými zážitky s ouijou a jestli máte nějaká doporučení nebo nápady na otázky atd.
A také by mě zajímalo jak vyslovujete Ouija? Amíci to vyslovují „ujdží“, já zatím „údža“ :D

Odpovědi
Lukes888

No můj názor je takový : Že celá tahle tabulka, a pověsti kolem ní jsou klišé. U 3/4 případů , bylo prokázáno, že je to podvod. I já jsem napůl věřící… ale tohle fakt ne. Věřil jsem tomu tak do 20 let.

zvonisek

Tato tabulka neexistuje!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozor!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marci1

Asi je jedno, jestli v tuto věc věříme nebo nevěříme. V obou dvou případech bych používání této tabulky nedoporučovala (ani vážně, ani z legrace). Mohli bychom si případně poškodit své duševní zdraví. ☹
https://www.da­ma.cz/clanek/spi­ritisticka-tabulka-ouija-je-extremne-nebezpecna-varuji-exorciste
https://transla­te.google.cz/#au­to/cs/ouija