rawrjec

Máte nějaké tipy na zabavení se v karanténě?

Už jsem nějakou dobu bez nápadů, čím se v této nelehké situaci zabavit. Byla bych ráda za nápady jakéhokoliv rázu:)

Nejlepší odpověď
Drap

Tak bych to chtěl mít. Já mám zas stále nedostatek času. Možností je celá řada : cvičení, četba, koníčci, sledování filmů, vzdělávání se, uspořádat si knihovnu, udělat generální úklid, opravit co je potřeba, vyrábět třeba něco… pokud už vyčerpáš všechny možnosti, začni se učit třeba čínsky.

Další odpovědi
Kryšpín

Zkoumat kamasutru.

marketa54321

Využít čas ke vzdělávání se 🙂

Edison

Možností je plnej SVĚT! O některých (mnoha) se dovíš, jen například, na internetu. Videí jsou spousty, filmů jsou spousty, pořád je co studovat… můžeš se naučit tančit…

elkon

Odreagovat se od starostí, třeba s partnerem u svíčky a vínka a pak…

zjentek

Ale nóó tááák… Protože jsme chodili do práce, zanedbávali jsme kvůli ní naše osobní životy a jejich skutečné realizace. Kovídek by teď musel řádit jako šílený tak pět let vkuse, abychom si trošku uklidili… tedy pokud ti není dvacet a méně… a pokud je, tak pak se určitě nenudíš… takže takhle. (;(;(;

Jo a už. elkon je čuňajs, takže k němu s rezervou.

Rafaelo111

Obávám se o druhou vlnu Husákových dětí, bude to jak se říká „silný“ ročník 20. :) :)

EMELOUN

Takže:
nevím jestli máte ráda hry ale chápu že tohle jste slyšet nechtěla. Myslím takový to filmy, seriály atd.
Můžete si koupit lítající talíř a naučit se s ním nebo pořádně vyčistit a upravit domácímu mazlíčkovy jeho domeček, pak taky můžete něco vyrábět nebo šít roušky a dát je na dobročinnou věc (např. starým lidem), taky existuje tato stránka https://www.skau­t.cz/skautska-pomoc-propoji-linku-senioru-se-skautskymi-dobrovolniky/ na které můžete pomoci starým lidem (pokud by jste chtěla pomoci). Taky se můžete naučit nový jazyk. Existuje dokonalá aplikace na jazyky https://www.du­olingo.com/. Taky když se podíváte na můj profil tak já jsem se ptala na to samé a mám tam hezkou odpověď ale nechtěla jsem jí se napsat.

Zdroj: Moje hlava