Lgee

Máte doma něco s motivy ČR? Pokud ano, co?

Já mám kraťasy euro 2016 tým ČR.

Odpovědi
Viktorie II.

Mám doma tričko s vlajkou ČR a Havlem. Používám ji jako hadr na podlahu.

quentos

Zeměpisně-vědomostní hru Česko, jestli se to počítá.

paul1

Plechovou značku z auta: CS. Jo a ještě nějaké drobáky a papírovou dvacku.

Ametyst

SPZ na autě s českou vlajkou ve tvaru republiky. Vyměnila jsem ji a eurosymbol vyhodila.

JežíšKristus

České koruny.

plebs

Švejka jak se prekabátil a začal budovat po rozpadu RU kapitalismus.

Lgee

Viktorie – to až tolik nenávidíte ČR?

Viktorie II.

Ne, ale Havla to jo.

paul1

A co Vám udělal? Hodně keců o něm jsou hoaxy záměrně šířené bývalými mocipánmi.

Viktorie II.

Chválabohu mi neudělal přímo nic, protože když řádil jako tyfus, nebyla jsem ještě na světě, ale z vyprávění tatínka a hlavně dědečka, jsem pochopila jaký to byl prevít. Své rodině pevně věřím.

Ametyst

Paul1: Stačí si vyhledat stanoviska lidi, kterým věříte. Já věřila a věřím Petru Cibulkovi, i to, když přišli s Vaclavem Bendou k Havlovi do bytu, Havel mluvil hlasitě, protože jeho byt byl napíchnutý, a on to vedel. Odmítl však jít ven, jinam. Také je dobré si poslechnout Šoroše, který z nej měl legraci, jak poslušného pejska Havel dělá. Šoroš mu i psal projevy. Implantoval mu ideu nepolitické politiky a neziskovek mimo politiku.