autacek

Máte chatičku, kam se schovat před covidem-19, nebo jste odsouzeni k domácímu vězení?

(ilustrační foto vlastní)

Nejlepší odpověď
jooker

Celý vesmír je vězeňská cela a býti vězněm nemá co dělat s velikostí kobky. AB

Další odpovědi
Edison

Nevšiml jsem si, že by někdo někoho doma věznil. Žádnýho žalářníka u dveří nevidím. Dokonce nestojej žalářníci ani u těch, co jsou v povinné karanténě/izolaci z nařízení HS/zdravotní, nebo jiné relevantní služby.

Kepler

Já se neschovávám, vysmívám se smrti do tváře. Vlastně do lebky. Chudák virus, který do mně vleze! Je okamžitě dezintegrován valaškou slivovicí!

paul1

Chatu už nemáme, prodali jsme před ji lety. Ale máme teď dům s poměrně velkou zahradou,
tak se chodíme „venčit“ tam.

Dr. Darko

Pěkná fotka, předpokládám, že je z Norska. My jezdíme do Českého Ráje, není to to co na obrázku ale je tam taky krásně.

led

Je utrpenie, (keď neviem ako v ČR) keď vládne nariadenie ma núti žiť v ohrozenom meste a odrezalo od domova v oblasti bez „covidu“ len preto, že je v susednom okrese. A jarné práce na čistom vzduchu volajú…

Tento problém vďaka „úradnému rozhodnutiu“ majú viacerí majitelia zdravých nehnuteľností pracovne odrezaní od nich.

Drap

Mám chatičku, i kus lesa. Nevyužívám více než bylo běžné v minulých létech.

Mc Merkurion

… ne … ještě se starat vo chatu, stačí mi barák …

autacek

@Edison to že znevažuješ vládní nařízení a doporučení a vysmíváš se starším lidem, od tebe není hezké. https://www.za­konyprolidi.cz/cs/2020-98

Edison

Jenže ty zaměňuješ hrušky s jablky. Pod pojmem vězení si teda představuji něco jiného. Já normálně chodím nakupovat, do práce… Asi bys měl vězení poznat, abys ten rozdíl pochopil.