OK MATKA

Mám pozvat přítelova partnera na dovolenou s naší rodinou? Co když bude problém?

že bychom jeli do Tunisu, ale bojím se, aby je tam nezabili. A je lepší jim koupit společný pokoj, nebo aby spali i se mnou v pokoji?

A co když si budou olizovat ty nohy na pláži?

Odpovědi
elkon

Troll.

zjentek

Mohla bys příteli syna vykouřit palec u nohy. Tak by se jednoznačně vidělo, jestli tam u nich jde jen o fetiš, nebo je to fakt „kluk jako buk“ a je problém, chápeš, ne?

Drap

Teď už je zcela jasné, že se jedná o smyšlenky. Jdi to zkoušet raději někam jinam. Změna nicku to bohužel neřeší.

paul1

Že Vás to baví.

petrph

Prokristapána… Pokud by šlo jen o to, že ubytování v hotelu, tak řekněme že v něm budou dost tolerantní, aby to vůbec neřešili, takže kluci můžou klidně spát spolu.

Ale jestli se bojíš že si ty náklonnosti budou takhle projevovat na veřejnosti, tak v Tunise je neubráníš, tam je místní utlučou určitě. Ale při tomto způsobu náklonnosti je neberte spolu s rodinu ani na Macháč, nebo si zostudíte celou rodinu.

Mimochodem ,nejlíp uděláš, když se jim do toho nebudeš plést vůbec a ani je Ty nebudeš za rodinu někam zvát. Třeba o to vůbec sami nestojí. A kdyby chtěli , tak ať příjdou oni požádají a pak se dohodnete na nějakých společných pravidlech .

zjentek

Ok, matko, zdejší dezinformáty si vůbec nepřipouštěj. Ti vidí za vším ekoteroristi, zelení šílence a trolly. Zejména ty ruské, maskující se v textu za latinku. Buď opatrná, tady, jako.

led

Pozor, matko, bacha na zjentka. Je na ženy. 🙂

https://i.pinim­g.com/564x/04­/1e/ba/041ebad­d0e7e4eb1db2b0b6d82b4496­0.jpg

Filip84

elkon: Ano, já už jsem to tu psal: Troll, a to náš „starý známý“ – jistě chápeš! 😅