Maarkyska

Má někdo na doporučení nějaký film/seriál?

Vím, že každý máme styl na filmy/seriály jiný, ale třeba by se našel někdo, kdo má alespoň trochu podobný jako já.

Předem děkuji. :)

Odpovědi
Filip84

Sin City: město hříchu (2005) & Sin City: ženská, pro kterou bych vraždil (2014). 🙂

vratit

Jack si staví dům.
Nádherná romantická komedie, doporučuji extended verzi.
Pokoukáníčko pro celou rodinu, taková live action verze Bořka stavitele.

elkon

Vzteklina, Rapl.

Mravenec

Nedotknutelní 2011 – TOP film.

zjentek

Mentalista!

Maniac! (EMMA STONE, Jonah Hill)

df

Dva a pul chlapa

Darcy

Outfit. https://www.csfd­.cz/film/1107206-the-outfit/galerie/

paul1

Líbily se mi poslední 3 filmy od režiséra Vejdělka, promítané vždy v neděli večer. Jeden ještě bude příští neděli 6.11.2022 večer na ČT1 s názvem „Ruce v záruce“. Už se těším.

Darcy

jestli historické romantické drama, bez černochů – teda reálné, tak The Tudors, The Borgias (ne jen Borgias), Outlander.
Jestli lobizmus a politika, tak Dům z karet ještě ze Spaceyim, ten si už po honu Me Too a jeho pedogay škandálu ani neškrtne.
Napiš co tě baví, takhke naslepo se blbě radí 🥴

aevul

A ten styl je…? Nebo to máme věštit?