Lgee

Má každý stát vlastní právní systém?

Zda-li má každý stát vlastní právní systén urcující výkon moci na jeho území?

Odpovědi
elkon

Ano, bez toho nelze fungovat. Aby nebyla anarchie, musí být nějaké „mantinely“.

Postmaster

Vše je hra a každá hra má svoje pravidla

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone

Lgee

Postmaster – už běž někam..