Lgee

Má Google/Apple přístup do všech mobilů s jejich operačním systémem?

Pokud ano jak lze upravit systém tak aby neměl, skrze root?

Nejlepší odpověď
Smack

Jo.

Další odpovědi
jáára

Ne

Postmaster

Kdo nekrade data okrádá svoji obchodní společnost

Stingo

Apple zacne kontrolovat v mobilech fotky s detskou pornografii, takze bude koukat na vsechny fotky, co tam mate.

aliendrone

Je nanejvýš pravděpodobné, že ANO, jakkoliv to nikdy nepotvrdili. :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Schluker

@Stingo: to je celkem velka zkratka. Pokud clovek nezalohuje na iCloud, nebude mu apple koukat do fotek.