zvonisek

Lze zapálit ušní maz jako svíčka?

Pokud by se nasbíral do dlouhé svíce, jak dlouho by hořel? Viděla jsem to v ,,pohádce" Shrek.

Odpovědi
Kelt

V pohádce se z čarodějnice stane krasavice, v životě je to opačně a trvá to podstatně déle. A pokud jde o lidské výměšky, tak jsou vesměs organického původu a pokud se odstraní voda, tak mohou i hořet – vlasy, trus a pod. A možná i ten ušní maz.

Drap

V pohádce je možné vše. Teoreticky by i toto mohlo fungovat. Ušní maz obsahuje poměrně hodně tuků, takže by to hořelo. Začni sbírat ušní maz a těsně před smrtí, pokud se dožiješ vysokého věku, si budeš moci vyrobit svíčku a posvítit si na cestu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.