dust8

Lze vyrobit neprůstřelnou a zároveň nehořlavou vizitku?

Doplňuji: Aby vydržela střelu od Anzio 20mm sniper rifle.

Odpovědi
Edison

Začni tím, že budeš definovat neprůstřelnost.

oladin

Tak na světě je hodně neprůstřelných věcí a pak tu je také OP 96 Falcon :)

Kelt

Tak doporučuji uložit ji v žulovém kvádru o síle stěn 30 cm a klidně tu vizitku můžeš mít vytištěnou na obyčejné tiskárně.

aliendrone

Jistě! Jen bude „trochu nepraktická“ s ohledem na hmotnost a rozměry. ;) :D

Edison

Kelte, nemyslím, že správně zvolenému střelivu 20 mm by nehouževnatý, relativně křehký 30cm žulový blok odolal.

Edison

Oladin… obyčejná flinta. Ale co takovej barett?? Ještě líp anzio:

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=8tqsfQ_bE­aM