zvonisek

Lze uznat středoškolské vzdělání i bez maturity?

Když vám Chybí jen jedna malinká část a jinak máte na vysokou školu bez problémů? Byla jsem přijatá na tři vysoké školy, z toho jedna z nejtěžších v ČR. Mohu si napsat středoškolské vzdělání bez maturity do životopisu?

Odpovědi
anonym

Vysoká škola si podmiňuje úspešné absolvování maturity. Jinak samozřejmě dosažení středoškolského vzdělání jsou i bezmaturitní obory (učiliště). Jen doplňuji, že maturitu si lze dodělat dálkově.

Edison

Středoškolské vzdělání bez maturity NE. Jen učňovské. Pozor, některé učňovské obory zakončované i maturitou jsou bez maturity k ničemu, neb maturita je nedílnou součástí daného oboru.