annas

Lze říct, že 20. století přineslo odhalování těla, zatímco 21. století i s Facebookem odhalování duše?

Zdroj autor Jan Sobotka
Ne všichni, kdo myslí, píší knihy.
A ne všichni, kdo píší knihy, myslí.

Odpovědi
Drap

S jistou nadsázkou snad. Ovšem zdaleka se to netýká všech. Je stále ještě spousta lidí, kteří Fb vůbec nepotřebují.

aliendrone

Ano, ale preferoval bych výrok, že přineslo mnohem více odhalování BEZDUCHOSTI většiny jedinců. 😉 😁

Themeansar

Každé tajemství je zde dočasně

Zdroj: https://gvkb.cz/

Emefej

Nedovedu posoudit, FB nevlastním.