auulka

Lze prosím zjistit seznam nemovitostí, které vlastní společnost?

Znám pouze jméno společnosti, nikoliv adresy pozemků, proto nemohu využít klasické nahlížení do katastru nemovitostí.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Jde o placenou službu katastru nemovitostí. Je potřeba znát IČ firmy (dá se najít podle názvu v obchodním rejstříku). Pokud víte kraj, lze použít „Přehled vlastnictví“, přes celou republiku lze hledat přes „Evidenci právo pro osobu“. Ideální je mít zřízený dálkový přístup, případně se dá použít Czech point, ale může být těžší s obsluhou se domluvit, nevím, jak často podobné služby dělají.

Další odpovědi
autacek

Na katastru, resp. Czechpointu, dobré je ale pro to mít oprávněný důvod.

Mimochodem, paní poštmistrovou zajímá spíš co všechno chcete vytisknout, protože někdy je toho fakt spooousta papírů a mnohdy stačí jen seznam a údaje si dohledat online.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

jen bacha… Platí se každý list a není to za korunu. Takže pokud toho bude víc, mohlo by Tě to zruinovat

Pepa25

To je relativní. Pokud nechce výpisy, ale jen seznam, tak to nemusí být tak drahé (samozřejmě, pokud to není seznam zástav České spořitelny, to už je slušná sjetina 🙂