aliendrone

Tak ti přemýšlím, zda-li existuje kategorie „zoofilní metrosexuál“, ale moc se v těhle věcech nevyznám. Počkej si na názor Rokia, ten se v těhle věcech VYZNÁ! ;) :D :D

Další odpovědi
Autista

Být tebou, už bych toho radši nechal s těmito rádoby erotickými obrázky, příjde admin bude zle. Ale abych odpověděl je to dobrý.

MasterGames

Zvracím.

Vojta24

je pořád na jedno brdo. Psí hlava, kulturistka (bleh) a obrovský poprsí. To první přehlížím úplně, to druhé mne spíš odpuzuje a velké poprsí je to jediné, co na té fotce příjemně poutá pozornost (kazí to ale ty chlapácké břišáky). Ale, co člověk to názor, nejde to hodnotit objektivně. Třeba tahle kresbička mi připadá daleko povedenější http://pictify­.saatchigalle­ry.com/687114/­chubby-woman-nude-drawing-charcoal-by-dora-bratelj

elkon

Je to kravina.

Karel Petřík

Proti obrázkům nic nemám. Je to jen obrázek. Po pravdě se mi ale moc nelíbí. Kdyby to byla např. opravdová žena těchto proporcí asi bych zvracel. Hnusí se mně kulturistky. A velké prsa také nemám rád. Co je malé, to je milé. Stačí když tam alespoň něco má.

ReHu

Nelíbí.