hapiky

Líbí se vám moudro z reklamy: „Ke správnému rozhodnutí musíš dozrát“?

Odpovědi
Kepler

No jo, ale které rozhodnutí je to správné? Reklama má v tom jasno – přece to její! Jiná reklama na podobný produkt má zase tu svou pravdu. Můžeme dozrávat jak dlouho chceme, až přezrajeme jako hruška. Takže: kašli na reklamu, stehně kecají!

L.G.

Ne až tolik, moudrý rozhodnutí se rodí kolikrát z vody, bez detailní znalosti člověk někdy udělá přesně to co má a naopak

kozimirekod

Snad kluci z Radegastu konečně dozrají ke správnému rozhodnutí a začnou opět vařit pivo podle původní receptury z roku 1970

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.