Agca

Líbí se mi jeden chlapec už delší dobu, neznáme se ani se nebavíme, líbí se mi jen od vidění. Měla bych mu napsat?

🙁

Nejlepší odpověď
da ny

Proč napsat, mluvit neumíte?
Mně se toho líbí.....
Možná bude vhodnější, nechat si zajít chuť.

Další odpovědi
quentos

Napsat určitě ne, protože tvůj písemný projev je takovej úděs, že by se lek a utek.

Drap

jinak nic

petrph

A jinak se s ním potkat.
Prostě si zjistit kam a kudy chodí, a jít jako náhodou kolem. Říct mu napřed ahoj,, a na něco se ho zeptat.

cappuccino

Zeny maji tolik ucinnych zbrani! Proc psat nudnou SMSku, kdyz to jde i jinak??

Filip84

Tož, to já nevím, to záleží taky na tom, co chceš, jestli třeba chceš, aby se z toho, že se Ti líbí, také něco realisovalo, víš co! 🤷🏽‍♀️😃

Spíš si s ním zkus promluvit, protože Tvé vyjadřovací schopnosti, skrze psaný projev, jsou frapantně nedostatečné, tak aby to, frajer, z toho pochopil, jako! 🙃😅