Lze očekávat přejmenování Letiště Václava Havla na letiště Miloše Zemana, když už přeskočili Václava Klause?

Nejlepší odpověď
quentos

Ne.
Zaprvé se místa nepojmenovávají po žijících osobnostech a zadruhé Klaus ani Zeman nesahají Havlovi ani po kotníky, alespoň co se týče mezinárodního vlivu. Havel má v USA bronzovou bystu – který jiný Čech se tím může pochlubit?

Další odpovědi
Mc Merkurion

… stejně by se to minulo účinkem, jako toto, kdo neoficielně hovoří o LVHP? … nikdo, pro každýho je to Ruzyň (brzy, jazyk nazývat se, Ruzyně) …

anonym

Důvod proč Václav Havel získal tuto poctu skutečně nestavěl na laciném populismu. Pokud nevidíte rozdíl je to trochu smutné, Václav Havel představoval hodnoty kterými Miloš Zeman vcelku okatě pohrdá, pravda pro něj například nepředstavuje vůbec relevantní pojem kterým by se mělo smysl zabývat … Zeman patří mezi politiky kteří vyznávají komplikovanější termín „sugestivně a vtipně podaná polopravda či lež“ v tom exceluje a přirozeně tím získává právě ty pohodlnější politické body, protože lidé právě toto vždy raději slyší.