Vitek04

Který z těchto stimulantů je silnější: kofein, nebo nikotin?

Dobrý den, menší doplnění, neptám se na délku účinku, ale na intenzitu stimulace. Děkuji

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Stejně

Špatně vytvořená anketa. Chybí jiná možnost. Každý z těchto simulantů působí na každého jedince jinak. Nelze tedy na takovouto otázku odpovědět.

Další odpovědi
tynuleee

Stejně

záleží na člověku, na mě se třeba více projeví nikotyn a na mámě kofein

JežíšKristus

Kofein

Závislost budují stejnou, ale co se týče vlivu na mozek (rušení neuro cest), tak škodlivější je kofein – ten je dokonce škodlivější na mozek i více než THC a LSD.

Zdroj: https://www.the­sun.co.uk/tech/681­8187/nasa-spider-webs-drugs-lsd-marijuana/

Funna

Stejně

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Vitek04

Drap koho to zajmá

Vitek04

JežíšKristus a my jsme pavouci nebo co do hajzlu, nauč se číst co tam je a poznat rozdíl mezi pavoukem a člověkem tpč díky

Vitek04

Tynulee ty si radši vezmi do ruky slabikář a už radši nepiš.