Rokio

Které znáte vtipy o mužích (otázka je určena primárně pro osoby mužského pohlaví)?

Mě napadají například tyto:

  • Víte, jaký je rozdíl mezi mužem a jogurtem? Jogurt má alespoň nějakou kulturu.
  • V čem spočívá rozdíl mezi chlapem a zábradlím? Žádný, oba dva jsou nadržení.
  • Co má společného muž a pes? Oba mají neopodstatněný strach z vysavače.
  • Víte, proč mužský mozek stojí 1.000.000 Kč a ženský pouze několik stovek? Ženský mozek byl používaný, zatímco mužský mozek nebyl vůbec použitý.

A které vtipy o nás napadají vás, chlapy? Mohli byste napsat alespoň jeden vtip o mužích?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Protože i já mám rád humor, přidám jeden, který jsem slyšel nedávno:

Dohadují se dva chlapi v obchodě u pultu. Hele, koupíme dvě. Neee, to nevypijeme. Fakt, to vypijeme. Říkám ti že tolik nevypijeme. Vezmeme dvě na moji zodpovědnost. Tak dobrá. Paní prodavačko dejte nám dvě kofoly a bednu rumu.

Ještě jsem si vzpomněl na jeden.: Synku, skoč do krámu a kup mi flašku. Hele, tati, co to je „flaška“? Máš pravdu synku, kup dvě!

Další odpovědi
aliendrone

Přijde chlap do hospody, sedne ke stolu a vzdychá. Kámoš se ptá: „Co se stalo?“
„Hrozná věc, stará šla koupit k večeři brambory a přejelo ji auto!“
Kámoš na to: „Hustý, co budeš dělat?“
„To vážně nevím, asi rýži“.

Kepler

Kanónenfutr? Napadlo mně, že by to mohla být zkratka Maximálně Ujetý na Ženské. Pokud to teda není buzna. No a baby se odvděčují tím, že mají raději zvířátka: tygra v posteli, Jaguára v garáži a vola na služební cestě.
No a co řekne muž, kterého zklame vercajk? Když to jde, tak to jde. Když to nejde, řeknu: někdo jde!

quentos

Přijde mozková buňka do mužské hlavy; kde nic, tu nic, pusto, prázdno.
„Halóó… kde jste kdo…“
Už začíná mít strach. Zkusí zavolat ještě několikrát. Když už si zoufá, že to snad vzdá, objeví se jiná mozková buňka: „Co tady ječíš? Nevíš, že jsme přece všechny dole?“

zjentek

Quentosi, tak to sis v zadání HRUBĚ popletl pohlaví.

quentos

Jak jsem to slyšel, tak předávám…

led

Rokio, máte pocit, že ženy nepoznajú vtipy o mužoch, alebo máte strach že vo svojich vtipoch mužov „prevalcujú“? 🙂

Rokio

led: Ani jedno. Tato otázka má sloužit k udělání si legrace sami ze sebe. Proto je určena primárně pro mužské publikum, abychom si MY muži udělali ze sebe legraci.