Rokio

Které si stanovíte předsevzetí na nový rok 2023?

Já tyto:

  1. Dosáhnout určitého jmění (přesnou částku zde zmiňovat nebudu).
  2. Chodit častěji na přesčasy.
  3. Nepřekročit hmotnost 90 kg.
  4. Nemít žádný zubní kaz (s tím je spojena větší péče o můj chrup).

Možná si stanovím ještě další. To jsou ty, které mě zatím napadly.

Nejlepší odpověď
Malvína

Žádné, jako každý rok. Kdo chce nějakou změnu, má začít hned.

Další odpovědi
Lotr2008

Žádné, stejně bych ho nedodržel.

zjentek

Hm přemýšlím že omezím sex. Bojím se tenisovýho lokte.

marci1

Žádné. Nechci změnu, jsem spokojená s tím, jak život probíhá. 🙂

Drap

Určitě ne nic z uvedeného.

df

Na co ti budou ty peníze? Jen pro ten pocit, že je máš?

jirka F

  1. Dosáhnout nějaké částky u naspořených peněz.
  2. Abych byl vcelku zdravý bez záchvatů.
  3. Možná cesta do lázní, ale to ještě uvážím.

paul1

Více cvičit, měknou a ztrácejí se mi svaly.

dnb

Můj názor: Každý, pokud chce, si udělá změnu v životě zcela kdykoliv, klidně i v průběhu roku. Takováto předsevzetí na nový rok se sice říkají, ale z 99% se nikdy nedodrží. Typicky se jedná např. „Od nového roku přestanu kouřit nebo pít alkohol.“ Pokud člověk chce, udělá to i v jakýkoliv jiný den a nebude čekat na Nový Rok… (I když se říká „Jak na nový rok, po celý rok“)

da ny

žádná si nikdy nedávám ;D
Změny přicházejí/od­cházejí, řeším hned, kdy je třeba. Nečekám na začátky přícházejících ro­ků…

zjentek

Rokio, můžeš ještě omezit psychofarmaka. Bude švanda, uvidíš! 👍🤪💉