Mr. Marek

Které jediné slovo se vám hned vybaví, když se řekne „Spojené státy americké“?

Nejlepší odpověď
Speed77

Amerika. Jo, to je první slovo, které se mi vybaví, když řekneš Spojene státy americké. Asi chceš nějakou asociaci, ale ptáš se na slovo a mě první napadne zkrátka Amerika. ;D

Další odpovědi
Super guy

Cola

anonym

Indiáni.

Ametyst

Vlajka pruhů a hvězd.

marci1

Marilyn Monroe. 🙂

elkon

Kovboj.

Kepler

HafhafhafAÚÚÚÚ!

hapiky

Hambáč a hranolky. Jinak světová velmoc.

Kelt

No problem. A to říká nějaký chlapík, vlivný politik, při každé příležitosti. Syn se potřebuje dostat z nějakého zapadlého ostrova, tak mu zavolá. Nějaká škola potřebuje sehnat učitele. V kraji se potuluje medvěd a tento chlapík na vše reaguje takto.

zjentek

Freedom.

A aby se nežeklo tak taky BLM (kdyby freedom NÁHODOU NĚKOMU znělo příliš nacionalisticky…ať jsme genderově i jinak vyvážení).

Pepa25

supervelmoc

koreafangirl

Dolary

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.