Rokio

Které duševní poruchy lze tolerovat a na které už je potřeba brát léky?

Můžete mi uvést alespoň dvě duševní nemoci, na které většinou není potřeba brát léky?

Podle mě sem patří obsesivně-kompulzivní porucha a depresivní neuróza.

Odpovědi
12kolemjdouc

Na zadnou. Lze vyresit bez. Staci byt schopen Sam identifikovat a rozpoznat problem.

Smack

I bez léků to jde, buď chlastáš nebo baštíš léky, ale co bych zavedl tak všem kriminalnikum vysoké dávky antipsychotika.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.