Rokio

Která z těchto tří pohádkových princezen je podle vás nejhezčí?

Nejlepší odpověď
led

jiná odpověď

Pche, princezny, čo smrdia človečinou, tie že sú krásne? Tie nežné vánku podliehajúce devuchy? Asi budem musieť použiť aliendronové slová!
Naj, naj, najkrajšie princezny boli a aj stále sú čarodejnice s veľkou hrivou sivých vlasov smerujúcich na všetky strany a čiernou mačkou na pleci. Prirodzene im nesmie v ruke chýbať ani najmodernejšia lietajúca metla.

Další odpovědi
EKSOT123

jiná odpověď

Když bychom to vzali v reálu, tak by mě princezny moc nelákaly. Ten jejich denní program… Ale v pohádkách, pokud by jsme brali pouze fyzickou krásu, tak máme desítky krásných princezen (Kerekes, Vejmělková, Janovičová, Issová, Šafránková, Kubařová… ) Vlastně jsou jako princezny asi často hezčí než v civilu. Je to o hereckém, filmovém a kdovíjakémještě kumštu. Ovšem krásu jako takovou pán Bůh podle mě vymyslel spíš na ostudu. Proč ji nenadělil rovnoměrně?

marci1

jiná odpověď

Jedině naše české princezny: Popelka, Krasomila, Lada, Maruška, Eliška.........
Belzeba a Vodněna. 🙂

Drap

jiná odpověď

Nesetkal jsem se ani s jednou, tak nemůžu hodnotit jejich vzhled.

zbyndo

jiná odpověď

Krásava,v podaní Vejmělkovej,bola ochotná vzdať sa krásy pre zdravie synčeka

Kelt

jiná odpověď

Nevím, koho vybrat? Například Popelka několik verzí , hraná i kreslené.

Arne1

Šípková Růženka

elkon

jiná odpověď

Maruška (Milena Dvorská), v pohádce Byl jednou jeden král.

Lišák24

Šípková Růženka