Hufnágl

Která z minulých vlád (po roce 1989) řešila nějakou pandemii?

Nejlepší odpověď
Edison

Ty nesleduješ dění ani informace, viď…
Buttersi, ty seš taky úplně mimo. Kdyby byla neschopná, jsme na tom spíše jako ve Švédsku. Tam nedělaj nic. Na jednu stranu se ti nelíbí schodek, na druhou nepodporování firem. Nelíbí se ti nakupování venku, ale neřekl jsi, kdo u nás by tak obrovská množství dodal tak rychle. O předraženosti se dá taky extrémně pochybovat.
Prostě tu jen kopeš do ostatních a sám neumíš udělat vůbec nic. Prostě jen plácáš nesmysle naučený bůh ví kým krz bůh ví jakej bulvár.

A to podotýkám, že tahle vláda je mi odporná od voleb. Ale tohle zvládla excelentně. Horší je to, co se děje teď. Všichni maj nataženou ruku, podnikatelé po týdnu krachovali, protože sami neměli rezervu ani na měsíc. A teď? Z počátečního nadšení je tu opovržení týmiž pravidly. Lidi nejsou schopní… spíše ochotní dodržovat ani to málo, co ještě platí. Že ty patříš přesně k nim?

Další odpovědi
Butters_xD

Žádná, ale taky žádná vláda nepředvedla takovou neschopnost, jako ta současná. Roušky jsme si šili sami, a k schodku 500 mld. nemám ani slov.
Proč vláda nepodporovala české firmy, ale nakupovala extrémně předražené roušky ze zahraničí ?

Pepa25

Samozřejmě žádná.
Zatím největší „morová rána“ po r. 1989 byly dvoje povodně (1997 a 2002). Jestli byly pro vládu větší výzvou a jak co která vláda zvládla, bude asi každý hodnotit jinak …

Hufnágl

Butters_xD
Za minulých vlád se šili nějaké roušky, nebo už byly připravené je použít, kdyby vypukla pandemie? Tato vláda řešila a řeší to, na co nebyl připraven celý svět. Někde měli rozpočet v plusových čísel, ale za to, tisíce mrtvých. A jak mohla vláda podporovat české firmy, které tu už nejsou v rukách Čechů, Moravanů a Slezanů.?