Sjømann

Která otázka vás dokáže vždycky vytočit, když ji někdo položí?

Máte takovou otázku?

Nejlepší odpověď
elkon

„Jsem splachovací“. Jinými slovy, nad věcí. Ještě jinými slovy, považuji autora nemístného dotazu za blbce a také mu to umím dát najevo.

Další odpovědi
Emefej

Dnes už ne. Když byla děcka malá, tak to bylo: „Tati, kdy už tam budeme?“

Ametyst

Poslední dva covidové roky to byla: “ Jsi očkovaný?” Co je komu do toho?

iceT

Asi žádná nebo si takovou nějakou nevzpomínám. Co mě dráždí, ale zas tak nevytáčí, je slovo TAKY, TAKÉ na začátku otázky.

Jo vlastně je taková otázka, která mě točí: Nemůže se mi něco stát? Můj přítel je
totiž trochu hypochondr.

Rokio

Bereš prášky? Je moje věc, co beru za léky nebo jestli je vůbec užívám.