Elaela

Která aplikace MAPY s GPS pro pěší je výborná?

Požadavky:

  1. Čeština
  2. Pro pěší ( najít pěšky adresu ve městě )
  3. Pracuje i OFFLINE
  4. Stačí Evropa

Děkuji

Nejlepší odpověď
Rohlik

Já si nemohu vynachválit mapy.cz od Seznamu. Mají všechny funkce, které požaduješ a navíc jsou zcela zdarma.

Další odpovědi
Arne1

Locus Map. Pro Android obecně nejlepší navigace.

Petr1491

Dovolím si odkázat na článek s výběrem nejlepších navigací roku 2018, kde jsou jak online mapy, tak offline, které nepotřebují permanentní připojení k internetu: https://www.tes­tado.cz/nejlep­si-navigace-do-telefonu/

MMAjkar

Ahoj, tak i já doplním výběr GPS, mrkni sem https://www.a­recenze.cz/gps-navigace-do-aut/

Rohlik

@Petr1491: Bohuzel vetsina z uvedenych navigaci je urcena pro auta, nikoliv turistiku.

Petr1491

Záleží, jak moc jste náročný, ale já osobně např. s navigací od Googlu najdu absolutně vše. Ve městě mi ukáže přesně kam mám jít, alternativní trasy apod… To stejné např. Mapy, které mezi těmito navigacemi také jsou.

Arne1

Přesně tak. Proto se používá Locus, historicky asi možná i Orux map.
Někumu vyhoví jednodušší programy jako je aDrake (například mně) nebo cGeo.