Nassin

Kradli jste rodičům, kteří kouřili, cigarety a měli jste nějaký fígl, že na to nepřišli?

Nejlepší odpověď
Malvína

Ne, jako dítě mě to vůbec nelákalo, naši navíc nekouřili.

Další odpovědi
Kepler

Rodiče nekouřili, ale děda jo. Partyzánky. Jako náctiletý jsem mu občas pomohl k ochraně zdraví, ale jen v malém a nikdy na to nepřišel. Zato jsem se těšil ještě jako malý kluk na plesovou sezónu. To mamka měla ve zvyku sypat si drobné do kapsy od kožichu anebo jen tak volně do kabelky. Hned ráno následovala kontrola a zabavení mincí. To bylo bohatství!

Drap

Ne. Krást se nemá!

Emefej

Rodiče nekouřili, děda ano, jemu jsem občas nějakou Partyzánku nebo Lípu uzmul. Bylo to jednoduché, krabičky se tehdy etevíraly z boku a navíc nebyly v celofánu. Šlo to snadno rozlepit, jednu cigaretu vyjmou a opět zalepit. Potom se s krabičkou zatřepalo, ostatní cigarety se trochu posunuly a nebylo vidět, že tam jedna chybí.

Takto získané kuřivo jsem používal jako platidlo pro sestry Molnárovy, které nám za to ukazovaly různé části svých těl.

jirka F

Ne můj táta používá tak rafinované skrýše cigaret že jsem ani neměl možnost je krást.A krást se stejně nemá!

Carl Calson

Párkrát ano.Taťka kouřil dříve cigarety(teď má wapík)a když jsem šel ráno do práce a neměl jsem cigáro,tak jsem si od taťky jednu „půjčil“… Nikdy mi nic neřekl,asi mu to nevadilo.Myslím si,že každý kuřák si lehce spočítá,kolik cigaret vykouřil a kolik mu ještě zbývá a žádný fígl podle mě na to není-aby to nepoznal…Leda že by měl jeden z rodičú s promontim alchajmra.Jestli chceš krást rodičum cigarety tak si myslím,že by bylo lepší se ho zeptat,jestli si můžeš jednu nebo dvě vzít s tím,že mu je až budeš mít,tak mu je vrátíš.Pokud ti je více jak 18 let tak si myslím,že by to nebyl problém ,ale pokud ti je míň tak je to trochu lroblém,leda že by ti to rodiče tolerovali

anonym

Můj otec měl černo-žluté zuby, pivní pupek a neschopnost ujít dva metry, co se jen pamatuji. Smrdutý dech, propotil litry a do toho laxnost k úklidu. Všude popel, zažloutlé usazeniny a smrad. Otcovy věci byly chráněny bezpečnostním systémem zvaným „nechuť“ a „ježiši“. Viděl jsem občas experimenty, jak dají dítěti tak napít, aby měl dostatečnou kocovinu, která jej vyléčí ze snahy krást alkohol. Můj otec tento experiment dokázal sám na sobě – jemu se tyto činnosti očividně neznelíbily, leč ostatní v okolí dokázal varovat předem, že nikdy s těmito činnostmi nesmí začít. Nějak nerozumím tomu, proč já s migrénami a astmatem bych si měl přivozovat kocoviny, střevní potíže, žloutenku, … Neznám jediného kuřáka, který by kvůli tomu nebyl nechutným exemplářem, byť někteří se opravdu snaží o čistotu a nepobuřování okolí. Většina kuřáků jsou ale nechutná hovada, co si zapálí před nekuřákem a flušou všude, včetně MHD. Vše v okolí smrdí, vysávají dávky a zdravotní systém. Vedle sraženého cyklisty oživují kuřáka, který sám se prokouřil téměř do komatu. Viděl jsem mentální retardace potomků kuřáků, viděl jsem zvratky a výkaly celé své dětství. Na kouření neexistuje jediná pozitivní věc. Je to jen neuvěřitelně odporná záležitost, která vám zničí život. Bez kapacity plic nemůžete prostě vůbec nic. Ale když si opravdu přejete být pro okolí nechutní, odporní a páchnoucí hnusy, tak jen hurá do toho.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.