Savier

Konečně je pátek. Jak strávíte dnešní „vzácný“ den?

Já po práci půjdu na nuda pláž a pak budu pít pivo až do němoty.

Nejlepší odpověď
GM

Dnešní dopoledne strávím pečením dortů a výrobou čokoládových řezů a odpoledne pojedu za vnuky.

Další odpovědi
Drap

Stejně jako každý jiný den. Nic vyjimečného.

Ametyst

Na zahradě je dost práce, a počasí přeje.

zjentek

Tak se zruš i za mě, Savier (bo neni čas pi.o).

Vzácný je možná tím, že jde o poslední všední den prázdnin. Tax to myslel? (;

Jinak k otázce, dnes budu chytat lelky 🤪. Mezitím jen ostříhám jeden střední strom, posbírám opadaná jablka, udělám tyčákem pyré, přišiju si knofel na kraťasech, pak už přichystám večeřo-oběd, bo na to bude čas, ostříkám rozprašovačem kytky domácí, k večeru všechno zalít, to je jen na hodinu poté, kdy zaleze oskar,pro klid duše pak taky brnknu jen na slovíčko známé (ta pak ovšem nezavře hubu dvě hoďky…), tak si to spočítej. Takže jo, budu chytat lelky. A najednou bude tma a sedřený úplně jak borůvka zapadnu do lóže. Jinak závady, nedodělávky, resty mám: Na baráku, na šopě, na garáži, na auťáku, na zahradě (FURT HAFO), obecně na hospodářství, dále na zdraví, na duši… Ale to všechno počká, nic nikam neuteče. 🤷‍♂️🤔… 😪 Je to dost cool a VZÁCNÉ? Ještě, že je sucho a nerosta ten pažit! 😲

elkon

Žádný vzácný den, stejný jako jiný. A že chlastáš do němoty není nic k chlubení. Zřejmě máš také dost peněz.

Tonda Káňa

Bacha s tím alkoholem, ať si na tom nevypěstuješ závislost, není to sranda 🤨☝️

aliendrone

Momentálně trávím čekáním na „co bude“. Podle toho se uvidí. 🙂

quentos

Dopoledne v práci, pak na pivo (od něj odepisuju na dotaz) a večer strávím jako obvykle úpravami své knihy podle rad nakladatele (ano, té, na niž už se tu někteří ptali – odpověď pro ně: Probíhají úpravy rukopisu podle doporučení nakladatele, vydání přijde potom) a překladem (pro změnu jedné americké knihy). Večer jsem zván na pivo a sledování absolventského fil­mu.

Tonda Káňa

quentos: „odepisují“… No jo no, co pivo s mistrem češtiny neudělá, že 😆

quentos

Psal jsem z mobilu a nevšim si automatického doplňování textu…