Mc Merkurion

… jestli myslíš svojí otázku, tak to nebyla smutná pravda, ale lež, d nedostatkem znalostí >>> jako obvykle si pleteš pojmy s dojmy …

xiperio

Ono to sčítání je diskutabilní. Lidi stejně napíšou, co uznají z vhodné. Horší je že informace můžou být zneužity. Kdo tento souhrn bude mít v ruce tak má hodně „trumfů“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Proč prudiče? Víte jaké prachy za to třeba dají reklamní společnosti.? Tolik info k jedné osobě, to nikde nedostanou. A to budou miliony souhrnů ucelených informací .

akaš

Ale dostanou. Google ví o všem, kde jste byl, co jste si koupil a s Googlem to vědí i další na něj přilepené služby. S informacemi ze sčítání by si nikdo obchodně moc nepomohl.