plebs

Kolikrát se nechat očkovat proti Covidu?

Třikrát nebo čtyřikrát a ještě proti chřipce.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Pokud se z očkování zase stane vstupenka, letenka a jizdenka, pohrnou se lidi na očkování jako bez rozumu. Protože očkování nemá nic společného se zdravím. Nezabrání nákaze, bezinfekčnost byla jedna velká lež. Nezabrání onemocnění covidem. Zase to byla lež/dezinformace. Vakcína tudíž nesplňuje znaky vakcíny.

Další odpovědi
Drap

Tolikrát, kolikrát chceš ty. V tom ti nikdo neporadí, je to na rozhodnutí každého jedince. Někdo neni očkovaný vůbec, někdo 4×.

FandaLanda

Ani jednou. A ani se nikdy nenechám. I když to jednu dobu vypadalo tak, že budu muset nosit hvězdu s nápisem: „Neočkovaný“, tak teď je doba klidnější. Ale i tak jsme stále trnem v oku – my, prostí občané země české – a přitom se o závažnosti covidu stále lže. Nikdy to do mě nedostanou! Cvičím, otužuji se a beru vitamíny – jsem zdráv!

Darcy

0 👍🏻

Filip84

A proč se ptáš tady? Poraď se se svým praktickým lékařem, případně immunologem, a pak se rozhodni, ne? Prohoba!

Já měl influensu v roce 2007 a tu chorobu nikdy. Tak nevím, proč bych se měl očkovat proti chřipce, když na to netrpím, a už vůbec nevím, proč bych se měl očkovat proti té chorobě, když vakcíny před nákazou tou chorobou nechrání, a navíc podle posledních zpráv to vypadá, že nežádoucí účinky RNA vakcín jsou skokově závažnější, než se čekalo (pro ně nečekaně, já jsem to čekal).

df

Ani jednou.

paul1

Třikrát, chtěl jsem jít na čtvrtou injekci, ale dostal jsem covid, takže později. Covid měl tak slabý průběh, že jsem o něm ani nevěděl, jen mne upozornil příbuzný, který ho měl, nevěděl o tom a byl u nás na návštěvě v dobu, kdy u něho začínal. Takže na jeho doporučení jsem šel na testy a našli mi ho. Už je to v pořádku, jsem negativní.

Pepa25

Zároveň proti covidu a chřipce nelze, je třeba odstup min. 14 dní. Proti chřipce se nechávám očkovat každý rok, letos jsem také (minulý týden).

Mirek Darvas

Tolik kolik bude třeba! (Z Thora)

zjentek

Tisíc krát a pro skop/hověz povinně!

VaclavZeman

Zalezi na Vas. Ja sam jsem trikrat a kdyby to po me skolstvi chtelo jeste jednou, tak neni problem. Jednak me to chrani a jednak je to zdarma. Dekuju.

plebs

Zjentek nehanět, Uršula zajistila 1 10000000000­0 dávek velmi levně jedna dávka jenom za 20 Eur a ještě vloni objednala další dodávku na původní wuhamskou nadílku která se již nevyskytuje.
Smlouvy jsou utajené, Pfiser si pravděpodobně vymohl, že případné spory se budou řešit dle zák. státu New York.
Rovněž je v přísném utajení kdo smlouvu za ČR podepsal ani kdo byl s obsahem seznámen.

GM

Minulý týden jsem byla na očkování proti chřipce a včera na 2. posilující dávce proti kovidu. Jsem chronicky nemocná a v polovině listopadu půjdu na těžkou operaci.

elkon

Ametyst, myslel jsem, že jsi chytřejší. Ale vidím taky jednoho hospodského odborníka. To, že očkovaní mají prokazatelně slabší průběh tě zřejmě nezajímá. Ale nemá smysl s tebou debatovat.

zjentek

Elkon, můžeš mně vysvětlit to tvé „prokazatelně“? Jak se zde prokazuje, jaký průběh by měli všichni ti očkovaní, kdyby nebyli očkovaní?

da ny

elkon
Jak kdo. Zajímalo by mne, kdo, kde přišel k takto „prokazatelným“ závěrům.
Patologií (box) u nás prošel dostatek očkovaných, na covid 19 (není řeč o těch s covidem) zemřelých. V sousední nemocnici též.
40 letý, zdravý 3× očkovaný kolega měl covid 3×, 2× s ním pěkně zamával (1× v hospitalizován). 37 letá kolegyně spolu s manželem po 2 očkováních leželi doma jako lazaři (dvojčata musela k babičce, nebyli schopni se o ně postarat). Po 3. očkování opět covid. doma a téměř mimoni.
Očkovaný lékař 2× covid, lehčí průběh (z toho jen 2 dny jako v mrákotách) Neočkovaná kolegyně 2× covid, vždy po a během hospitalizace (ta „nakoupila v Chebu, na interně), lehký průběh. Vždy okamžitě propuštěna domů ke zdravému manželovi a 4 letému synovi. Pak slehli doma i oni. S lehčím průběhem, neočkovaní.
Očkování není vždy záruka lehčího průběhu onemocnění.

Darcy

pořádný blud. ještě jsem neměla covid ani ja, ani manžel a jsem neočkovaní a stejně tak i naši kolegové.
Z neočkované 1/3 teamu měli covid asi jen 3lidi z 15..
Ale za to v práci každý očkování dává už druhé kolo covidu a to minimálne.
3 z nich mají vedlejší účinky jak prase.. by mně zajímalo jestli slepnoucí právničku někdo odškodní když podepdala ten stupidní „revers“ při očkování..
a proč to všechno? ! pro něco co nemá smrtnost ani 1%??
Na kyslíku skončil všeho-všudy jenom 1ks a to měl už předtím autoimunitní chorobu, ostatní teplota, zimnice a za 4 – 8 dní byli OK. Takže mediální masáž mozků a štvanice jak prase.
Svokra dělala vrchnou v nemocnici, o tom jak se z 1 pacienta dělají 3ks máme info z 1.ruky..
😂👍🏻

Ametyst

Elkon: slabému průběhu zabrání i Aspirin, Einsteine. Když se člověk o sebe stará, může se na nějaká byznysová doporučení vykašlat.

Darcy

👍🏻

Pepa25

Ametyst: už jsem to tu dával, ale znovu: https://archiv­.hn.cz/c1-67094410-ockovani-proti-covidu-zachranilo-v-cesku-pres-62-tisic-zivotu-odhaduji-vedci

zjentek

Tak jsem se na link podíval. Pětadváco, doporučuji přestat číst a psát a začít přemýšlet!

Pepa25

Vědci z The Lancet nepřemýšlejí? To si může myslet leda tak zjentek …