Rokio

Kolikrát jste už skočili řidiči přímo pod kola?

Já minimálně desetkrát. Spíše to ale bude mnohem více.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Já ani jednou. Ale věřím ti, o tom žádná. Tipl bych, že těch kolizí v tvém případě bylo asi o DOST víc, že? JJ, je to poznat. ;) :D :D

Potká Kepler Rokia a ten je zafačovaný od hlavy až k patě.
Kepler se ptá: „Co se ti proboha stalo?“
Rokio: „Ále, srazilo mě auto. BUM! Čelní střet!“
Kepler: „Hustý!“
Rokio: „No a pak to do mě napálil autobus, přímo do hlavy, čelní střet!“
Kepler: „Fakt jo?“
Rokio : „Fakticky a hned potom to do mě narvalo letadlo, čelní střet!“
Kepler: „Nevěřím!“
Rokio: „No vážně!! Teprv pak ten kolotoč vypli.“ ;) :D :D

Další odpovědi
led

Poznám lepšiu zábavu.
Aj keď videla som hazardérov, ktorí si počkali na auto a potom prebehli čo najtesnejšie pred ním. Ako „hrdinstvo“ platilo, ak pritom sa rukou dotkli auta.
Iný podobný prípad bol krvavý, to dieťa svoj beh neprežilo.

Kepler

Jednou, když jsem utíkal na tramvaj. Naštěstí měl řidič rychlou reakci a nic se nestalo.

Ametyst

To nedělám. Dokonce ani když nebylo uzákoněno povinné celodenní svícení, se mi to nestalo. Ctím fyzikální zákony a mám respekt k tunám železa.

Lgee

3837×

elkon

Škoda, že ti to nikdy nevyšlo pořádně. Zdá se, že máš ještě rezervy.

Marty Koller

Ametyst: Máš naprostou pravdu, nechápu proč ten Elkon je tak mrzutý. Že by důchodce XD.

Ametyst

Marty: Škoda, někteří musí mluvit nebo psát, i když nemají o čem. Pak z toho nevyleze nic pěkného.

Ametyst

Elkon, nebuď hnusnej.

Klobouk

Řidič to většinou zvládne. Zkus to udělat strojvedoucímu