FlAsh_7

Kolik zhruba odebíráte kanálů na YouTube?

Odpovědi
Ametyst

25.

Nassin

Odebírám přesně 8 kanálů, vesměs o vaření a home made.

Mirek Darvas

asi 100

Funna

žádný…

seraphico

Emefej

Zhruba ani jeden. Úplně přesně – 0.

Dochy

Zhruba asi tak… vteřinku, přepočítávám… momentík, ověřuju výpočet..... ano, výpočet sedí… 0

Reganois

Celkem 2. Pečlivě vybírám, komu dám odběr, protože mě jeho tvorba zaujala. To ale neznamená, že bych nesledoval sem tam videa od někoho jiného.

jirka F

přes 5 kanálů.

Rokio

Asi tak 15.

Mc Merkurion

… nevím, asi kolem stovky, plus minus …

koreafangirl

Přesně 70

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Ti, kteří píší, že žádný kanál neodbírají moc pravdu nepíší.

Emefej

Jak to víš?

Dochy

Proč myslíš? K ničemu jsem se na YT nepřihlásil, a dokonce ani k YT jako takovému. Pokud mně něco zajímá, hledám přímo. Nebo dostanu odkaz od známého. Programově na YT nic a nikoho nesleduji, vždy jen konkrétní video.

Nassin

Tak to jsi světlá výjimka.