jirka F

Kolik stupňů Celsia máte teď v místnosti, kde sedíte u PC nebo notebooku?

U mého notebooku je příjemných 15,5 °C.

Nejlepší odpověď
da ny

Vzhledem k tomu, že mne nehřeje žádné sádlo ani fyzické mládí. Vzhledem k tomu, že jako žena mám jinou termoregulaci, než muži (zejména ti nervní a věčně říční). Vzhledem k tomu, že mám nohy v teple (teplejší ponožky a pantofle s plnou špičkou) a vestu do půli zadele, snesu příjemných 22°C (tak, že mnou necloumá chlad). ;D

Další odpovědi
Rokio

V obýváku je 20.3 stupňů Celsia. PC máme v ložnici. Ložnice je nejteplejší místnost v bytě. Myslím si, že tu je o něco více než v obývacím pokoji.

jáára

21° a otevřený okno.

orwell

Rovných 19°C, měl bych se polepšit.

zjentek

K podotázce: Tak si pořiď pořádný výkonný PC u kterého trávíš čas a hlavně NIC neinvestuj do jeho chlazení!!! Rozhodně se to dneska finančně vyplatí, tedy alespoň od září do června (; D; D;

paul1

Mám PC v koutku ložnice. Na dveřích je teploměr s 21°C, u PC bude určitě méně. A topení máme od 12,00 hod vypnuté. Takže máme trošku více, jak se doporučuje, ale je to proto, že jsme už postarší a tedy mládí nás už dávno nehřeje -))

Mirek Darvas

3°C