Viktorie II.

Kolik Rusů odprásknul na Ukrajině elitní odstřelovač Wali?

Nějak se po něm slehla zem!

Nejlepší odpověď
Pepa25

Stačí použít googl, z mainstreamových médií, např,. https://cnn.i­prima.cz/odstre­lovac-wali-na-ukrajine-rusove-se-chovaji-jako-nacisti-o-buce-jsme-vedeli-tydny-90068 nebo https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/wali-odstrelovac-sniper-ukrajina-valka-rusko-smrt.A220325_083­445_zahranicni_sind Co se o něm úpíše v řětězových emailech nebo na dezinformačních webech nekomentuju …

Další odpovědi
Drap

Máš pravdu, takový velký humbuk to byl a teď je ticho. Proslýchá se, že byl zastřelen cca 20 minut po přistání. Ovšem zprávu nemám potvrzenou ani jedním z našich pravdivých mediích. Kdo ví , jak to bylo nebo je, ale faktem zůstává, že zřejmě nestřílí.

Viktorie II.

Drap, musím před tebou smeknout pomyslný klobouk. Poslední dobou zjišťuji, že píšeš věcně a to se mi líbí více, než to tvoje původní ano, ne, nelze, špatně založená anketa. Začínám si tě vážit.👍

quentos

„… ale faktem zůstává, že zřejmě nestřílí.“ Twl, nevylučuje se to trochu? FAKTEM a ZŘEJMĚ? Tomu říkáš věcné psaní? Ale co chtít od někoho, kdo tu veřejně podporuje ruské vrahy a zločince…

Drap

Na blbě položenou otázku nemůže být věcná a jasná odpověď.

Viktorie II.

Přiznej, někdy byla otázka položená správně, ale odpověděl si na ní negativním způsobem.