CTTON

Jakou by mohl dostat pokutu ten, o němž se zjistilo, že vložil do svých otázek a odpovědí 1.000 spamových odkazů?

Jakou by mohl dostat pokutu někdo, o kom by se zjistilo, že sem vložil do otázek a odpovědí 1000 spamových odkazů?

Odpovědi
anonym

Tytyty!

anonym

žádnou samozřejmě, nanejvýš ti zruší účet ale ty si založíš nějaký jiný, .. na „ctton“ který vznikl pravděpodobně náhodným úderem pěstí do klávesnice hádám nijak nelpíš 🙂

anonym

Nejspíš by tím porušil kodex. Minimálně by to bylo na pováženou. Je to uživatelovo svědomí. Zatím jsem zjistil, že ty skromné odkazy, které jsem vložil, jsou bulvárem, tak co je lepší?