WalterBishop

Kolik Alpy musí zdravý jedinec (20 let, urostlý, 90 kg, svalnatý) vypít, aby již šlo o životní hazard, nebo halucinace?

Odpověz v MILILITRECH! Jedná se pouze o teoretický vědecký projekt, který nebude v domácích podmínkách napodobován.

Odpovědi
Drap

U každého jedince to bude jiné. Nelze uvést v mililitrech. Nezáleží jen na věku na váze a podobně. Každé tělo spalujew akohol trochu jinak, zálrží také na momrntálním psychickém stavu, co vypití předcházelo a podobně. toto neni ootázka hodna samozvaného vědce. Vědci musí být jasné, že je to pouhý blábol.

elkon

Hraješ si zde na vědce a sám si s ničím neporadíš. Stále požaduješ všechno na druhých. Trapné.

WalterBishop

Ano kolego Drape, proto se na Vás obracím s prosbou o pomoc. S touto vědeckou problematikou si nevím rady.

Drap

Nejsem žádný tvůj kolegy. Pokud máš i řeči jako máš otázky, tak bych s tebou ani na pivo nešel.

WalterBishop

To poznáš až na místě. I jako vědec se nebráním humoru.

ツOMGGAMERCZE

Trocha humoru nikdy nikoho nezabila. snad…

WalterBishop

Vy jste moji kolegové.