KingRed

Když zničím překupníkům jejich sklad drog, který se nachází v zahraničí jedná se o státní terorismus?

Odpovědi
Drap

Nejdříve musíš definovat, co je to státní terorismus. Stát jako takový nedělá a nemůže dělat žádný terorismus. Toto je termín, který neni definován a používají ho politici a novináři, aniž by dokázali říct, co to je ,,státní terorismus,,

Emefej

Ne, je to útok na zboží.

plebs

Když se to nevyšetří nebo je to zatím v šetření tak je vhodné se zdržet posouzení.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Pepa25,

náte pravdu, zmýlila jsem se.

Pepa25

Drap: zase špatně, státní terorismus je normální pojem, a jako skutečnost docela běžný jev: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/State-sponsored_terrorism

Pepa25

Nejde o to, čí je to sklad nebo co je v něm, ale 1) zda je to s vědomím bezpečnostích složek příslušného státu a 2) kdo to provede.