WalterBishop

Když sním chips Bohemia 130g s příchutí pizza za 29,90,–, kolik % pizzy tím do sebe dostanu?

Dají se tyto chips brát jako plnohodnotná alternativa plátů pizzy? Po spolknutí těchto chips dostanu do těla 10 % pizzy?
Vypočítej důsledně.

Kdo bude chtít, může si dát práci a udělat tabulku, přehledně a důsledně, kolik % salámu, sýra, rajčatového suga, kukuřice a jalapeňos do sebe díky těmto Chips dostanu.

Nejlepší odpověď
Arne1

0% – je to určitě jen nějaká chémie

Další odpovědi
elkon

Nauč se počítat a neotravuj druhé svými hovadinami.

dubraro

Špatně to chápeš. Chipsy žádnou pizzu neobsahují, jen koření, jaké se dává na pizzu. Pravděpodobně syntetické.

WalterBishop

rrihamirek – Nekopíruj mé vědecké poznámky, toto je opravdu nevhodné.

WalterBishop

Není tam vykřičník k označení způsobu rozkazovacího. Pouze pokyn k řešení.

rrihamirek1

Není tam vykřičník k označení způsobu rozkazovacího. Pouze pokyn k řešení.

WalterBishop

Nebuď nepřívětivý.

quentos

To máme být přívětiví na někoho, kdo rozkazuje? („Vypočítej důsledně.“)