FlAsh_7

Když si na něco odkladáte peníze (zábava, nová pračka,…), na jaký účet si peníze dáváte?

Odpovědi
Dochy

Mám několik účtů z různých důvodů. Ale peníze mezi nimi nepřelévám kvůli účelu platby. Nevidím k tomu důvod. Ale chápu, že někomu „obálkování“ vyhovuje.

Tomáš1234

Jakékoliv volné peníze dávat určitě na spořící účet. Jeho založení je otázka pár minut a člověk získá vždy něco málo navíc. Ono se to může zdát jako pár korun, ale pokud ho člověk používá celý život, nasčítá se to.

Schluker

Ze zvyku na sporici, ikdyz tam mi dalsi ulozene penize banka uroci jen smesnou urokovou sazbou. Zajimavy urok maji jen do urcite vyse castky na uctu.