Meggie2

Když se vrátím z Itálie, budu muset do karantény?

Nejlepší odpověď
Emefej

V tento okamžik ne, ale za minutu může být vše jinak. Viz poslední případ s rouškami ve škole a v restauraci, jeden den Vojtěch řekl ano, druhý den Babiš řekl ne.

Další odpovědi
da ny

Musíte počítat i s touto variantou, pokud překročíte hranice na více jak 12 – 24 h kamkoliv.

nyjono

To záleží na tom, kdy se vrátíš a po jak dlouhé době. Ale přesně to teď a tady nikdo neví.
Nejspíš bude stačit jen test.
Ale třeba příští nebo přespříští rok to bude v pohodě, tak se zatím nevracej 😁 😁

MichaelOffic

Teď asi ne si myslim. I když je zbytecne v této době se někde courat po zahraničí.

arnoldek

bohužel každý kdo se vrátí z Itálie, umře na virus. Nemusíš to řešit.