Katoda

Když opustím skupinu na FB, zůstanou tam moje příspěvky?

Jsem v jedné skupině na FB cca rok, něco jsem tam dal (foto, otázky apod), když tu skupinu opustím, zmizí i ty moje příspěvky tam, anebo tam zůstanou s tím, že moje jméno bude světle šedou barvou s popiskem „není člen skupiny“?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, zůstanou. (Leda by si admin dal tu práci a všechny je ručně smazal.) Přesně jak píšete, jméno bude šedou barvou a ten popisek se objeví po najetí na jméno kurzorem.
Doplňuji: jsem správcem několika skupin, mluvím tedy z vlastní zkušenosti. Ještě dodám, že admin má možnost smazat dvěma kliknutími příspěvky a komentáře dotyčného týden dozadu, ale starší už ne, to by musel, jak už bylo uvedeno výše, po jednom ručně.

Další odpovědi
ivzez

To je otázka pro správce skupiny.
Některé skupiny příspěvky nechávají, jiné ne.

Edison

Nic, co jednou dáte na internet nikdy nezmizí.